Organizator




Partnerzy

givova.pl

 





Ceneo - piłka nożna



Statystyki rozgrywek

Najlepsi strzelcy

24 bramek:
Zając Maciej (DRE)
20 bramek:
Szmydt Mateusz (Victoria)
17 bramek:
Żmijewski Kamil (Lira Lighting)
Wiśniewski Radosław (Wiarus)
15 bramek:
Pietrzkiewicz Wojciech (Metrotest)
14 bramek:
Trochowski Marcin (DRE)
13 bramek:
Sambor Tomasz (Metrotest)
12 bramek:
Tomczyk Michał (Victoria)
Rogowski Maciej (Metrotest)
Nowicki Tomasz (Hydroton Dream)
11 bramek:
Czajka Daniel (Fuks)
Waga Szymon (Victoria)
Prusak Radosław (Metrotest)
Lubiejewski Sebastian (Alstom Power ZT)
10 bramek:
Wiercioch Tomasz (Victoria)
Mróz Bartosz (Stokrotki)
9 bramek:
Gomułka Rafał (ERGO Legioniści)
Klemens Arkadiusz (ECM El-Hurt)
Rogala Jan (Lira Lighting)
8 bramek:
Domagała Dominik (Dowodzenie)
Styś Karol (NORTHSERVIS-PSP)
Gortatowski Ariel (Hydroton Dream)
Laskowski Marcin (NORTHSERVIS-PSP)
7 bramek:
Pawłowski Sebastian (Victoria)
Jakubiak Piotr (PBG Jankowiak)
Sztybor Krzysztof (ERGO Legioniści)
Filipowicz Tomasz (NORTHSERVIS-PSP)
Bukowski Damian (Fuks)
Płachecki Bartosz (Metrotest)
6 bramek:
Przyłucki Łukasz (Dowodzenie)
Damnic Tomasz (Lira Lighting)
Kończyński Mateusz (Lira Lighting)
Wielgat Damian (Ex.Sport/PC Koni)
Narloch Ryszard (MEYER Elbląg)
Krzeszewski Grzegorz (ECM El-Hurt)
Bożek Marcin (Ex.Sport/PC Koni)
5 bramek:
Nowicki Patryk (Hydroton Dream)
Rudzianiec Jakub (ERGO Legioniści)
Borecki Daniel (ERGO Legioniści)
Śmigielski Bartosz (Ex.Sport/PC Koni)
Wulczyński Rafał (Ex.Sport/PC Koni)
Chwoszcz Maciej (NORTHSERVIS-PSP)
Dzieżyc Maciej (Alstom Power ZT)
Jasiński Arkadiusz (Alenutka.pl)
Fijałkowski Jakub (Alenutka.pl)
Wandyk Dawid (ERGO Legioniści)
Boniecki Wojciech (Metrotest)
Tymiński Mateusz (Victoria)
Konieczki Marcin (Fuks)
4 bramki:
Firlej Bartek (NORTHSERVIS-PSP)
Pisarek Bartosz (ZUO Elbląg)
Kidoń Damian (ECM El-Hurt)
Żukowski Kamil (Alstom Power ZT)
Głowacki Mateusz (Alstom Power ZT)
Gagat Kamil (Wiarus)
Jurewicz Wojciech (ECM El-Hurt)
Bieńko Paweł (Hydroton Dream)
Studziński Paweł (Dowodzenie)
Zieliński Dawid (ZUO Elbląg)
Lipiński Mateusz (Victoria)
Kotowski Konrad (Victoria)
Kocięba Daniel (Alstom Power ZT)
Rozpędowski Dawid (Ex.Sport/PC Koni)
Światkowski Piotr (PBG Jankowiak)
Heida Sławomir (Ex.Sport/PC Koni)
Bandurski Tomasz (Wiarus)
Oller Michał (Alenutka.pl)
Megger Grzegorz (PBG Jankowiak)
Szulc Cezariusz (Agat Jegłownik)
Szydłowski Andrzej (Fuks)
3 bramki:
Zając Paweł (DRE)
Siuciak Bartosz (MEYER Elbląg)
Zając Tomasz (DRE)
Brynda Patryk (ZUO Elbląg)
Brzezicki Ireneusz (Fuks)
Zienkiewicz Bartosz (Stokrotki)
Jodziałło Tomasz (Metrotest)
Wołyniec Arkadiusz (DRE)
Kuciński Konrad (Agat Jegłownik)
Bałdyga Piotr (Stokrotki)
Wielgat Paweł (Ex.Sport/PC Koni)
Klunder Mateusz (ZUO Elbląg)
Łastowski Paweł (Yolo 7 Street)
Małkiński Bartosz (Yolo 7 Street)
Włodarczyk Mateusz (ZUO Elbląg)
Piotrowski Kamil (DRE)
Leśniewski Mateusz (Wiarus)
Peret Grzegorz (PBG Jankowiak)
Chęsy Tomasz (Lira Lighting)
Syroka Kamil (Hydroton Dream)
Bucholc Mateusz (ZUO Elbląg)
Talarek Damian (Yolo 7 Street)
2 bramki:
Piasta Zbigniew (Hydroton Dream)
Dudek Tomasz (Dowodzenie)
Jusiak Sebastian (MEYER Elbląg)
Dmowski Patryk (Yolo 7 Street)
Kiełczyński Jacek (Yolo 7 Street)
Zieliński Paweł (Dowodzenie)
Gapski Tomasz (Victoria)
Stankiewicz Karol (Agat Jegłownik)
Więcławski Sławomir (ECM El-Hurt)
Zboch Łukasz (Stokrotki)
Kołecki Piotr (Stokrotki)
Barcikowski Tomasz (Alenutka.pl)
Bober Krystian (Alenutka.pl)
Ciężkowski Zbigniew (ERGO Legioniści)
Narloch Adrian (Hydroton Dream)
Nowosielski Paweł (Stokrotki)
Borowy Filip (Yolo 7 Street)
Groszyk Mateusz (Yolo 7 Street)
Szuliński Patryk (Agat Jegłownik)
Nowosielski Łukasz (Stokrotki)
Rogoz Paweł (Alstom Power ZT)
Jezierski Michał (ECM El-Hurt)
Urbanowski Robert (Fuks)
Strach Martin (Ex.Sport/PC Koni)
Szwarc Tomasz (PBG Jankowiak)
Życki Paweł (Dowodzenie)
Wiernicki Piotr (Stokrotki)
Tytek Adrian (PBG Jankowiak)
Uhryn Jakub (Wiarus)
Kamiński Paweł (Agat Jegłownik)
1 bramka:
Jezierski Wojciech (ZUO Elbląg)
Siemaszko Adam (MEYER Elbląg)
Grubecki Marcin (Lira Lighting)
Zaborny Tomasz (NORTHSERVIS-PSP)
Jeliński Paweł (Agat Jegłownik)
Lewandowski Michał (DRE)
Ramsz Grzegorz (NORTHSERVIS-PSP)
Niemczyk Rafał (ECM El-Hurt)
Korpalski Sławomir (ECM El-Hurt)
Ratajczyk Michał (NORTHSERVIS-PSP)
Kliński Karol (Lira Lighting)
Smarż Gracjan (Dowodzenie)
Pawlak Daniel (Dowodzenie)
Janus Piotr (Dowodzenie)
Ziemczonek Artur (MEYER Elbląg)
Sławiński Łukasz (Dowodzenie)
Jurgielewicz Krystian (Fuks)
Frączkowski Krzysztof (Victoria)
Fudala Damian (Ex.Sport/PC Koni)
Grucelski Zbigniew (Victoria)
Żuraw Paweł (DRE)
Taraszkiewicz Henryk (Alstom Power ZT)
Bralewski Patryk (Yolo 7 Street)
Lipiński Dariusz (Victoria)
Zawada Karol (Alstom Power ZT)
Branecki Łukasz (Wiarus)
Dębkowski Marcin (Alstom Power ZT)
Ożubko Piotr (Stokrotki)
Chyliński Martin (Yolo 7 Street)
Zawieracz Mateusz (PBG Jankowiak)
Kuszyk Radosław (Alstom Power ZT)
Kacała Paweł (ERGO Legioniści)
Wojciechowski Dawid (Agat Jegłownik)
Kwiatkowski Dawid (ZUO Elbląg)
Kolosov Anton (ZUO Elbląg)
Raduszko Kiryłł (ZUO Elbląg)
Hoppe Bartosz (Agat Jegłownik)
Paradowski Daniel (ECM El-Hurt)
Chmielewski Paweł (Ex.Sport/PC Koni)
Trochowski Andrzej (Wiarus)
Bildziuk Łukasz (Alstom Power ZT)
Haryński Jakub (Stokrotki)
Korniak Grzegorz (NORTHSERVIS-PSP)
Grudzień Łukasz (ECM El-Hurt)

Czerwone kartki

1 kartka:
Smarż Gracjan (Dowodzenie)
Kruczyński Maciej (ECM El-Hurt)
Lipiński Dariusz (Victoria)
Barszczewicz Leszek (Alenutka.pl)
Groszyk Mateusz (Yolo 7 Street)
Trochowski Marcin (DRE)
Brzezicki Ireneusz (Fuks)
Pieczko Mikołaj (DRE)

Żółte kartki

4 kartki:
Prusak Radosław (Metrotest)
Gomułka Rafał (ERGO Legioniści)
Bucholc Mateusz (ZUO Elbląg)
Kęska Krzysztof (Dowodzenie)
Zieliński Paweł (Dowodzenie)
Kidoń Damian (ECM El-Hurt)
3 kartki:
Boros Cezary (Metrotest)
Wielgat Damian (Ex.Sport/PC Koni)
Wiśniewski Radosław (Wiarus)
Fedeczko Damian (Fuks)
Szmydt Mateusz (Victoria)
Dzieżyc Maciej (Alstom Power ZT)
Studziński Paweł (Dowodzenie)
Rogowski Maciej (Metrotest)
Bożek Marcin (Ex.Sport/PC Koni)
Sambor Tomasz (Metrotest)
Borowy Filip (Yolo 7 Street)
Brzezicki Ireneusz (Fuks)
2 kartki:
Grudzień Łukasz (ECM El-Hurt)
Małkiński Bartosz (Yolo 7 Street)
Tytek Adrian (PBG Jankowiak)
Pawłowski Sebastian (Victoria)
Chmielewski Paweł (Ex.Sport/PC Koni)
Zając Maciej (DRE)
Korniak Grzegorz (NORTHSERVIS-PSP)
Boniecki Wojciech (Metrotest)
Nowicki Patryk (Hydroton Dream)
Tomczyk Michał (Victoria)
Pawlak Daniel (Dowodzenie)
Szuliński Patryk (Agat Jegłownik)
Siuciak Bartosz (MEYER Elbląg)
Klemens Arkadiusz (ECM El-Hurt)
Nowicki Tomasz (Hydroton Dream)
Rogala Jan (Lira Lighting)
Bałdyga Piotr (Stokrotki)
Uhryn Jakub (Wiarus)
Bildziuk Łukasz (Alstom Power ZT)
Kiełczyński Jacek (Yolo 7 Street)
Fijałkowski Jakub (Alenutka.pl)
Jasiński Arkadiusz (Alenutka.pl)
Rutkowski Paweł (Victoria)
Strach Martin (Ex.Sport/PC Koni)
Czajka Daniel (Fuks)
Mieszko Michał (Wiarus)
1 kartka:
Jezierski Wojciech (ZUO Elbląg)
Kuszyk Radosław (Alstom Power ZT)
Domagała Dominik (Dowodzenie)
Borecki Daniel (ERGO Legioniści)
Kotowski Konrad (Victoria)
Basiński Michał (Agat Jegłownik)
Zdziech Jacek (PBG Jankowiak)
Demiańczuk Krzysztof (Hydroton Dream)
Wrzosek Artur (Dowodzenie)
Lipiński Mateusz (Victoria)
Megger Grzegorz (PBG Jankowiak)
Kończyński Mateusz (Lira Lighting)
Żmijewski Kamil (Lira Lighting)
Frączkowski Krzysztof (Victoria)
Treder Damian (Alstom Power ZT)
Barcikowski Tomasz (Alenutka.pl)
Jeliński Paweł (Agat Jegłownik)
Rakoczy Michał (NORTHSERVIS-PSP)
Pietrzkiewicz Wojciech (Metrotest)
Wiercioch Tomasz (Victoria)
Wielgat Paweł (Ex.Sport/PC Koni)
Barszczewicz Leszek (Alenutka.pl)
Zawada Karol (Alstom Power ZT)
Rogoz Paweł (Alstom Power ZT)
Smarż Gracjan (Dowodzenie)
Nowosielski Paweł (Stokrotki)
Bandurski Tomasz (Wiarus)
Wołyniec Arkadiusz (DRE)
Śmigielski Bartosz (Ex.Sport/PC Koni)
Zając Tomasz (DRE)
Ciężkowski Zbigniew (ERGO Legioniści)
Włodarczyk Mateusz (ZUO Elbląg)
Żak Grzegorz (Ex.Sport/PC Koni)
Brynda Patryk (ZUO Elbląg)
Trochowski Andrzej (Wiarus)
Grubecki Marcin (Lira Lighting)
Urbański Jakub (Wiarus)
Łastowski Paweł (Yolo 7 Street)
Klunder Mateusz (ZUO Elbląg)
Gapski Tomasz (Victoria)
Bujnik Bartłomiej (Victoria)
Cywiński Adrian (ERGO Legioniści)
Peret Grzegorz (PBG Jankowiak)
Urbanowski Robert (Fuks)
Trochowski Marcin (DRE)
Malinowski Mariusz (Stokrotki)
Jurewicz Wojciech (ECM El-Hurt)
Jakóbiak Bartłomiej (Stokrotki)
Penk Łukasz (PBG Jankowiak)
Fudala Damian (Ex.Sport/PC Koni)
Delegacz Mirosław (MEYER Elbląg)
Chyliński Martin (Yolo 7 Street)
Grabowski Tomasz (Stokrotki)
Sławiński Łukasz (Dowodzenie)
Firlej Bartek (NORTHSERVIS-PSP)
Dmowski Patryk (Yolo 7 Street)

Klasyfikacja Fair Play

Poz.KlubPktCZKŻK
1MEYER Elbląg303
2LZS Agat Jegłownik404
3NORTHSERVIS-PSP404
4Hydroton Dream505
5Lira Lighting505
6Stokrotki606
7ERGO Legioniści707
8PBG Jankowiak808
9ZUO Elbląg808
10Alenutka.pl816
11Alstom Power Zakład Turbin909
12DRE925
13Wiarus10010
14ECM El-Hurt1119
15Fuks1119
16Yolo 7 Street12110
17Exclusive Sport/PC Koni14014
18Victoria15113
19Metrotest16016
20Dowodzenie19117

Tabele

Grupa A

PDrużynaMPktG
1Victoria92751:16
2Wiarus92132:21
3DRE91734:27
4Ex.Sport/PC Koni91532:25
5Alstom Power ZT91329:32
6Fuks91028:28
7Stokrotki91025:34
8PBG Jankowiak9828:42
9Yolo 7 Street9517:34
10Alenutka.pl9318:35

Grupa B

PDrużynaMPktG
1Metrotest92446:15
2Hydroton Dream92432:10
3Lira Lighting92143:20
4ECM El-Hurt91830:16
5ERGO Legioniści91532:25
6Dowodzenie91326:30
7NORTHSERVIS-PSP9927:34
8ZUO Elbląg9624:42
9Agat Jegłownik9414:37
10MEYER Elbląg9013:58

Grupa A

Ostatnia kolejka:

DataSpotkanieWynik
9. kolejka
01.02
12:55
Yolo 7 Street - Victoria2:3
01.02
13:30
Ex.Sport/PC Koni - Stokrotki6:1
01.02
14:05
Alstom Power ZT - Fuks6:4
01.02
14:40
DRE - Alenutka.pl3:0 wo.
01.02
15:15
PBG Jankowiak - Wiarus1:7

Grupa B

Ostatnia kolejka:

DataSpotkanieWynik
9. kolejka
14.02
16:30
Agat Jegłownik - ECM El-Hurt0:4
14.02
17:05
Lira Lighting - ERGO Legioniści3:1
14.02
17:40
ZUO Elbląg - MEYER Elbląg5:3
14.02
18:15
Hydroton Dream - Metrotest0:3
14.02
18:50
Dowodzenie - NORTHSERVIS-PSP5:2