Organizator




Partnerzy

givova.pl

 





Ceneo - piłka nożna



Alstom Power Zakład Turbin

Alstom Power Zakład TurbinAlstom Power Zakład Turbin
SuperLiga - Grupa A

Alstom Power Zakład Turbin
kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Alstom Power Zakład Turbin: kadra

Nazwisko, imięMeczeGoleŻKCZK
Bramka
Treder Damian10010
Gracz z pola
Bildziuk Łukasz11120
Dębkowski Marcin6100
Dzieżyc Maciej9530
Głowacki Mateusz8400
Kocięba Daniel11400
Kuszyk Radosław11110
Lubiejewski Bartłomiej (ex)0000
Lubiejewski Sebastian111100
Rogoz Paweł6210
Taraszkiewicz Henryk8100
Weber Damian0000
Zawada Karol10110
Żuchowski Krzysztof7000
Żukowski Kamil10400
* - gole samobójcze
(ex) - zawodnik już nie występujący w zespole

Terminarz: SuperLiga - Grupa A

DataSpotkanieWynik
1. kolejka
2014-11-22 16:35Wiarus - Alstom Power ZT5:4
2. kolejka
2014-11-29 17:05Alstom Power ZT - Stokrotki5:5
3. kolejka
2014-12-07 11:45Victoria - Alstom Power ZT6:0
4. kolejka
2014-12-13 16:30Alstom Power ZT - DRE3:5
5. kolejka
2015-01-03 17:40Yolo 7 Street - Alstom Power ZT1:2
6. kolejka
2015-01-17 16:30Alstom Power ZT - Ex.Sport/PC Koni4:1
7. kolejka
2015-01-25 12:20PBG Jankowiak - Alstom Power ZT3:2
8. kolejka
2015-01-31 17:05Alenutka.pl - Alstom Power ZT2:3
9. kolejka
2015-02-01 14:05Alstom Power ZT - Fuks6:4

Tabele

Grupa A

PDrużynaMPktG
1Victoria92751:16
2Wiarus92132:21
3DRE91734:27
4Ex.Sport/PC Koni91532:25
5Alstom Power ZT91329:32
6Fuks91028:28
7Stokrotki91025:34
8PBG Jankowiak9828:42
9Yolo 7 Street9517:34
10Alenutka.pl9318:35

Grupa B

PDrużynaMPktG
1Metrotest92446:15
2Hydroton Dream92432:10
3Lira Lighting92143:20
4ECM El-Hurt91830:16
5ERGO Legioniści91532:25
6Dowodzenie91326:30
7NORTHSERVIS-PSP9927:34
8ZUO Elbląg9624:42
9Agat Jegłownik9414:37
10MEYER Elbląg9013:58

Grupa A

Ostatnia kolejka:

DataSpotkanieWynik
9. kolejka
01.02
12:55
Yolo 7 Street - Victoria2:3
01.02
13:30
Ex.Sport/PC Koni - Stokrotki6:1
01.02
14:05
Alstom Power ZT - Fuks6:4
01.02
14:40
DRE - Alenutka.pl3:0 wo.
01.02
15:15
PBG Jankowiak - Wiarus1:7

Grupa B

Ostatnia kolejka:

DataSpotkanieWynik
9. kolejka
14.02
16:30
Agat Jegłownik - ECM El-Hurt0:4
14.02
17:05
Lira Lighting - ERGO Legioniści3:1
14.02
17:40
ZUO Elbląg - MEYER Elbląg5:3
14.02
18:15
Hydroton Dream - Metrotest0:3
14.02
18:50
Dowodzenie - NORTHSERVIS-PSP5:2