Organizator




Partnerzy

givova.pl

 





Ceneo - piłka nożna



Statystyki rozgrywek

Najlepsi strzelcy

17 bramek:
Żmijewski Kamil (Lira Lighting)
11 bramek:
Sambor Tomasz (Metrotest)
9 bramek:
Rogala Jan (Lira Lighting)
Pietrzkiewicz Wojciech (Metrotest)
8 bramek:
Laskowski Marcin (NORTHSERVIS-PSP)
Nowicki Tomasz (Hydroton Dream)
7 bramek:
Gomułka Rafał (ERGO Legioniści)
Gortatowski Ariel (Hydroton Dream)
Sztybor Krzysztof (ERGO Legioniści)
Klemens Arkadiusz (ECM El-Hurt)
Rogowski Maciej (Metrotest)
Prusak Radosław (Metrotest)
6 bramek:
Krzeszewski Grzegorz (ECM El-Hurt)
Przyłucki Łukasz (Dowodzenie)
Domagała Dominik (Dowodzenie)
Płachecki Bartosz (Metrotest)
Damnic Tomasz (Lira Lighting)
Narloch Ryszard (MEYER Elbląg)
Kończyński Mateusz (Lira Lighting)
5 bramek:
Rudzianiec Jakub (ERGO Legioniści)
Borecki Daniel (ERGO Legioniści)
Nowicki Patryk (Hydroton Dream)
Chwoszcz Maciej (NORTHSERVIS-PSP)
4 bramki:
Wandyk Dawid (ERGO Legioniści)
Styś Karol (NORTHSERVIS-PSP)
Pisarek Bartosz (ZUO Elbląg)
Kidoń Damian (ECM El-Hurt)
Szulc Cezariusz (Agat Jegłownik)
Filipowicz Tomasz (NORTHSERVIS-PSP)
Jurewicz Wojciech (ECM El-Hurt)
Bieńko Paweł (Hydroton Dream)
Studziński Paweł (Dowodzenie)
3 bramki:
Chęsy Tomasz (Lira Lighting)
Siuciak Bartosz (MEYER Elbląg)
Brynda Patryk (ZUO Elbląg)
Syroka Kamil (Hydroton Dream)
Boniecki Wojciech (Metrotest)
Klunder Mateusz (ZUO Elbląg)
Włodarczyk Mateusz (ZUO Elbląg)
Firlej Bartek (NORTHSERVIS-PSP)
Kuciński Konrad (Agat Jegłownik)
Jodziałło Tomasz (Metrotest)
Bucholc Mateusz (ZUO Elbląg)
2 bramki:
Narloch Adrian (Hydroton Dream)
Życki Paweł (Dowodzenie)
Zieliński Dawid (ZUO Elbląg)
Szuliński Patryk (Agat Jegłownik)
Drewek Bartosz (ZUO Elbląg)
Jezierski Michał (ECM El-Hurt)
Stankiewicz Karol (Agat Jegłownik)
Ciężkowski Zbigniew (ERGO Legioniści)
Dudek Tomasz (Dowodzenie)
Jusiak Sebastian (MEYER Elbląg)
Więcławski Sławomir (ECM El-Hurt)
1 bramka:
Jezierski Wojciech (ZUO Elbląg)
Pawlak Daniel (Dowodzenie)
Smarż Gracjan (Dowodzenie)
Zieliński Paweł (Dowodzenie)
Zaborny Tomasz (NORTHSERVIS-PSP)
Siemaszko Adam (MEYER Elbląg)
Niemczyk Rafał (ECM El-Hurt)
Grubecki Marcin (Lira Lighting)
Janus Piotr (Dowodzenie)
Korpalski Sławomir (ECM El-Hurt)
Ziemczonek Artur (MEYER Elbląg)
Kacała Paweł (ERGO Legioniści)
Kolosov Anton (ZUO Elbląg)
Raduszko Kiryłł (ZUO Elbląg)
Paradowski Daniel (ECM El-Hurt)
Wojciechowski Dawid (Agat Jegłownik)
Hoppe Bartosz (Agat Jegłownik)
Grudzień Łukasz (ECM El-Hurt)
Kwiatkowski Dawid (ZUO Elbląg)
Piasta Zbigniew (Hydroton Dream)
Kamiński Paweł (Agat Jegłownik)
Kliński Karol (Lira Lighting)
Sławiński Łukasz (Dowodzenie)
Korniak Grzegorz (NORTHSERVIS-PSP)
Ratajczyk Michał (NORTHSERVIS-PSP)

Czerwone kartki

1 kartka:
Kruczyński Maciej (ECM El-Hurt)
Smarż Gracjan (Dowodzenie)

Żółte kartki

4 kartki:
Zieliński Paweł (Dowodzenie)
Gomułka Rafał (ERGO Legioniści)
3 kartki:
Bucholc Mateusz (ZUO Elbląg)
Studziński Paweł (Dowodzenie)
Kidoń Damian (ECM El-Hurt)
Kęska Krzysztof (Dowodzenie)
Boros Cezary (Metrotest)
2 kartki:
Siuciak Bartosz (MEYER Elbląg)
Nowicki Patryk (Hydroton Dream)
Rogala Jan (Lira Lighting)
Korniak Grzegorz (NORTHSERVIS-PSP)
Klemens Arkadiusz (ECM El-Hurt)
Prusak Radosław (Metrotest)
Rogowski Maciej (Metrotest)
Grudzień Łukasz (ECM El-Hurt)
Nowicki Tomasz (Hydroton Dream)
1 kartka:
Żmijewski Kamil (Lira Lighting)
Pawlak Daniel (Dowodzenie)
Kończyński Mateusz (Lira Lighting)
Boniecki Wojciech (Metrotest)
Borecki Daniel (ERGO Legioniści)
Basiński Michał (Agat Jegłownik)
Domagała Dominik (Dowodzenie)
Jezierski Wojciech (ZUO Elbląg)
Wrzosek Artur (Dowodzenie)
Demiańczuk Krzysztof (Hydroton Dream)
Jurewicz Wojciech (ECM El-Hurt)
Delegacz Mirosław (MEYER Elbląg)
Cywiński Adrian (ERGO Legioniści)
Brynda Patryk (ZUO Elbląg)
Ciężkowski Zbigniew (ERGO Legioniści)
Sławiński Łukasz (Dowodzenie)
Firlej Bartek (NORTHSERVIS-PSP)
Sambor Tomasz (Metrotest)
Włodarczyk Mateusz (ZUO Elbląg)
Grubecki Marcin (Lira Lighting)
Klunder Mateusz (ZUO Elbląg)
Szuliński Patryk (Agat Jegłownik)

Klasyfikacja Fair Play

Poz.KlubPktCZKŻK
1LZS Agat Jegłownik202
2MEYER Elbląg303
3NORTHSERVIS-PSP303
4Hydroton Dream505
5Lira Lighting505
6ERGO Legioniści707
7ZUO Elbląg707
8Metrotest909
9ECM El-Hurt1018
10Dowodzenie16114

Tabele

Grupa A

PDrużynaMPktG
1Victoria92751:16
2Wiarus92132:21
3DRE91734:27
4Ex.Sport/PC Koni91532:25
5Alstom Power ZT91329:32
6Fuks91028:28
7Stokrotki91025:34
8PBG Jankowiak9828:42
9Yolo 7 Street9517:34
10Alenutka.pl9318:35

Grupa B

PDrużynaMPktG
1Metrotest92446:15
2Hydroton Dream92432:10
3Lira Lighting92143:20
4ECM El-Hurt91830:16
5ERGO Legioniści91532:25
6Dowodzenie91326:30
7NORTHSERVIS-PSP9927:34
8ZUO Elbląg9624:42
9Agat Jegłownik9414:37
10MEYER Elbląg9013:58

Grupa A

Ostatnia kolejka:

DataSpotkanieWynik
9. kolejka
01.02
12:55
Yolo 7 Street - Victoria2:3
01.02
13:30
Ex.Sport/PC Koni - Stokrotki6:1
01.02
14:05
Alstom Power ZT - Fuks6:4
01.02
14:40
DRE - Alenutka.pl3:0 wo.
01.02
15:15
PBG Jankowiak - Wiarus1:7

Grupa B

Ostatnia kolejka:

DataSpotkanieWynik
9. kolejka
14.02
16:30
Agat Jegłownik - ECM El-Hurt0:4
14.02
17:05
Lira Lighting - ERGO Legioniści3:1
14.02
17:40
ZUO Elbląg - MEYER Elbląg5:3
14.02
18:15
Hydroton Dream - Metrotest0:3
14.02
18:50
Dowodzenie - NORTHSERVIS-PSP5:2