Organizator




Partnerzy

givova.pl

 





Ceneo - piłka nożna



ZUO Elbląg

ZUO ElblągZUO Elbląg
SuperLiga - Grupa B

ZUO Elbląg
kliknij zdjęcie, aby powiększyć

ZUO Elbląg: kadra

Nazwisko, imięMeczeGoleŻKCZK
Bramka
Brynda Jarosław10000
Korkliniewski Zbigniew9000
Gracz z pola
Brynda Patryk6310
Bucholc Mateusz7340
Drewek Bartosz1200
Godlewski Paweł (ex)1000
Jezierski Wojciech8110
Karasiewicz Jarosław1000
Klunder Mateusz8310
Kolosov Anton (ex)1100
Kwiatkowski Dawid2100
Mróz Paweł2000
Pisarek Bartosz5400
Raduszko Kiryłł (ex)1100
Sidor Adam8000
Szczybelski Jarosław10000
Włodarczyk Krzysztof0000
Włodarczyk Mateusz7310
Zieliński Dawid3400
* - gole samobójcze
(ex) - zawodnik już nie występujący w zespole

Terminarz: SuperLiga - Grupa B

DataSpotkanieWynik
1. kolejka
2014-11-22 19:30NORTHSERVIS-PSP - ZUO Elbląg6:1
2. kolejka
2014-12-07 13:30ZUO Elbląg - ERGO Legioniści4:6
3. kolejka
2014-12-20 18:15ECM El-Hurt - ZUO Elbląg4:2
4. kolejka
2015-01-10 16:30ZUO Elbląg - Hydroton Dream1:5
5. kolejka
2015-01-24 17:40Agat Jegłownik - ZUO Elbląg2:3
6. kolejka
2015-01-25 12:55ZUO Elbląg - Lira Lighting4:5
7. kolejka
2015-02-01 12:20Dowodzenie - ZUO Elbląg6:3
8. kolejka
2015-02-07 17:05Metrotest - ZUO Elbląg5:1
9. kolejka
2015-02-14 17:40ZUO Elbląg - MEYER Elbląg5:3

Tabele

Grupa A

PDrużynaMPktG
1Victoria92751:16
2Wiarus92132:21
3DRE91734:27
4Ex.Sport/PC Koni91532:25
5Alstom Power ZT91329:32
6Fuks91028:28
7Stokrotki91025:34
8PBG Jankowiak9828:42
9Yolo 7 Street9517:34
10Alenutka.pl9318:35

Grupa B

PDrużynaMPktG
1Metrotest92446:15
2Hydroton Dream92432:10
3Lira Lighting92143:20
4ECM El-Hurt91830:16
5ERGO Legioniści91532:25
6Dowodzenie91326:30
7NORTHSERVIS-PSP9927:34
8ZUO Elbląg9624:42
9Agat Jegłownik9414:37
10MEYER Elbląg9013:58

Grupa A

Ostatnia kolejka:

DataSpotkanieWynik
9. kolejka
01.02
12:55
Yolo 7 Street - Victoria2:3
01.02
13:30
Ex.Sport/PC Koni - Stokrotki6:1
01.02
14:05
Alstom Power ZT - Fuks6:4
01.02
14:40
DRE - Alenutka.pl3:0 wo.
01.02
15:15
PBG Jankowiak - Wiarus1:7

Grupa B

Ostatnia kolejka:

DataSpotkanieWynik
9. kolejka
14.02
16:30
Agat Jegłownik - ECM El-Hurt0:4
14.02
17:05
Lira Lighting - ERGO Legioniści3:1
14.02
17:40
ZUO Elbląg - MEYER Elbląg5:3
14.02
18:15
Hydroton Dream - Metrotest0:3
14.02
18:50
Dowodzenie - NORTHSERVIS-PSP5:2