Organizator




Partnerzy

givova.pl

 





Ceneo - piłka nożna



Dowodzenie

DowodzenieDowodzenie
SuperLiga - Grupa B

Dowodzenie
kliknij zdjęcie, aby powiększyć

Dowodzenie: kadra

Nazwisko, imięMeczeGoleŻKCZK
Bramka
Majkowski Adrian (ex)0000
Studziński Dawid8000
Wrzosek Artur10010
Gracz z pola
Blumerski Michał5000
Błotniak Arkadiusz2000
Domagała Dominik5810
Dudek Tomasz (ex)2200
Janus Piotr6100
Kęska Krzysztof6040
Kurowski Adam (ex)70/1*00
Osowski Jakub (ex)0000
Pawlak Daniel5120
Przyłucki Łukasz9600
Sławiński Łukasz8110
Smarż Gracjan4111
Studziński Paweł8430
Zieliński Paweł6240
Życki Paweł10200
* - gole samobójcze
(ex) - zawodnik już nie występujący w zespole

Terminarz: SuperLiga - Grupa B

DataSpotkanieWynik
1. kolejka
2014-11-29 19:25ERGO Legioniści - Dowodzenie2:3
2. kolejka
2014-12-07 15:15ECM El-Hurt - Dowodzenie6:1
3. kolejka
2014-12-20 18:50Dowodzenie - Hydroton Dream0:2
4. kolejka
2015-01-10 18:50Agat Jegłownik - Dowodzenie1:1
5. kolejka
2015-01-24 18:15Dowodzenie - Lira Lighting3:6
6. kolejka
2015-01-25 14:40Metrotest - Dowodzenie6:2
7. kolejka
2015-02-01 12:20Dowodzenie - ZUO Elbląg6:3
8. kolejka
2015-02-07 17:40MEYER Elbląg - Dowodzenie2:5
9. kolejka
2015-02-14 18:50Dowodzenie - NORTHSERVIS-PSP5:2

Tabele

Grupa A

PDrużynaMPktG
1Victoria92751:16
2Wiarus92132:21
3DRE91734:27
4Ex.Sport/PC Koni91532:25
5Alstom Power ZT91329:32
6Fuks91028:28
7Stokrotki91025:34
8PBG Jankowiak9828:42
9Yolo 7 Street9517:34
10Alenutka.pl9318:35

Grupa B

PDrużynaMPktG
1Metrotest92446:15
2Hydroton Dream92432:10
3Lira Lighting92143:20
4ECM El-Hurt91830:16
5ERGO Legioniści91532:25
6Dowodzenie91326:30
7NORTHSERVIS-PSP9927:34
8ZUO Elbląg9624:42
9Agat Jegłownik9414:37
10MEYER Elbląg9013:58

Grupa A

Ostatnia kolejka:

DataSpotkanieWynik
9. kolejka
01.02
12:55
Yolo 7 Street - Victoria2:3
01.02
13:30
Ex.Sport/PC Koni - Stokrotki6:1
01.02
14:05
Alstom Power ZT - Fuks6:4
01.02
14:40
DRE - Alenutka.pl3:0 wo.
01.02
15:15
PBG Jankowiak - Wiarus1:7

Grupa B

Ostatnia kolejka:

DataSpotkanieWynik
9. kolejka
14.02
16:30
Agat Jegłownik - ECM El-Hurt0:4
14.02
17:05
Lira Lighting - ERGO Legioniści3:1
14.02
17:40
ZUO Elbląg - MEYER Elbląg5:3
14.02
18:15
Hydroton Dream - Metrotest0:3
14.02
18:50
Dowodzenie - NORTHSERVIS-PSP5:2